1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE´DE ÇAYIN TADI ALO EVLAT
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projeleri arasında yer alan Alo Evlat projesi, Cuma ziyaretlerinde Nadiye - Şahimerdan Çelikli çiftini ziyaret ettiler. 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek alınan projeleri arasında yer alan Alo Evlat ekibi tarafından başlatılan hane ziyaretlerinde Ataşehir Mahallesi’nde ikamet eden Nadiye Çelikli (87) Şahimerdan Çelikli (88) çiftini ziyaret ettiler. 7/24 hizmet verdikleri Kartepeli büyüklerinin her zaman yanında olan Alo Evlat ekibi düzenlediği ziyaretlerle de büyüklerin dualarının yanı sıra gönülleri ısıtıyor. 

ESKİLERİ YAD EDİYORLAR

Kartepeli büyüklerin gönüllerine giden yollar inşa eden Alo Evlat ekibi, çat kapı ziyaretlerinde evlat sıcaklığı ile hazırladıkları çaylar eşliğinde sıcak ve keyifli bir sohbet yapıyorlar. Alo Evlat ekibi ziyaretlerinde Kartepeli büyüklerin istek ve taleplerini dinlerken, anıları tazeliyorlar. Çelikli çiftinin evinde demlenen çay etrafından yapılan sohbette, Kartepeli büyükler geçmişi yad ederken, güzel anıları hatırlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyorlar.    

ÇAYIMIZ AYRI BİR LEZZETLENDİ

Alo Evlat ekibinin yaptığı ziyaretten, ziyadesiyle mutlu olan Nadiye Çelikli anne “Bu evde her zaman çay demlenir. Bazen öyle zamanlar olur ki bir bardak dahi içmeyiz. Sizlerin ziyareti ile çayımız ayrı bir lezzetlendi. Başta Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez olmak üzere ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. İstediğiniz her zaman kapımız sizlere açıktır. Evimize neşe getirdiniz, iyiki varsınız hep gelin çocuklar” diyerek hayır duaları ile misafirlerini uğurladı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
300 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 18.10.2018 14:53:43
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez´in ödüllü projeleri arasında yer alan Alo Evlat projesi, Cuma ziyaretlerinde Nadiye - Şahimerdan Çelikli çiftini ziyaret ettiler.
l Fotoğraflar