1
ENGLISH   | 
HABERLER
KOCAMAN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Dumlupınar ve Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde yapılan çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Dumlupınar ve Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı Kocaman, Dumlupınar Mahallesi’nde askeriye sapağı mevkiinde yol çalışması ve Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde yapımı devam eden parke onarım çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

KOMŞU SINIRDA YOL İYİLEŞTİRMELERİ

Belediye Başkanı Kocaman, Uzunçiftlik, Ertuğrul Gazi, Uzunbey ve Dumlupınar Mahalleri ve yan yollardaki çalışmaları yerinde inceledi. Bu bölgede yapılan çalışmalar İzmit İlçe bağlantısı olması ile de dikkat çekiyor. Belediye ekipleri üst yapı ve çevre düzenleme çalışmalarını hızla nihayete erdirmek için büyük gayret gösteriyor.

HEDEFİMİZ DAHA ÇOK TURİST

Çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemiz hep birlikte yapacağımız çalışmalarla örnek bir ilçe olacaktır. Son on yılda Kartepe ciddi anlamda ilerleme kaydetti. Turizm merkezi olan Kartepemiz de yeni yatırımlarımız ile daha çok turist ağırlayacağız. Ulaşım ağında ki iyileştirmeler ve yeni yatırımlar ilçemize olan ilgiyi arttıracaktır. İzmit İlçe ile olan bağlantı yollarımızın daha iyi duruma gelmesiyle Kartepemiz ticari anlamda da gelişecektir” ifadelerini kullandı. 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1716 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 03.07.2019 17:19:15
 
l Fotoğraflar