1
ENGLISH   | 
HABERLER
KOCAMAN´IN MAHALLE ZİYARETLERİ
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme ve Maşukiye Mahallelerinde esnaf ve hemşehrileriyle bir araya geldi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yoğun mesaisi içerisinde bulduğu her fırsatta hemşehrileriyle bir araya geliyor. Geçtiğimiz günlerde mevsim normallerinin üzerinde yağan yağmur sonrasında Eşme Mahallesi’nde su taşkınları yaşanmıştı. Yaşanan sel sonrasında yapılan çalışmaların tamamlanması ile Eşme Mahallesi eski günlerine döndü.

EŞME’DE YAZ BİR BAŞKA GÜZEL

Eşme Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kocaman, esnaf ve hemşehrileriyle bir araya gelerek istek ve talepleri dinledi. Sapanca Gölü kenarında hemşehrilerinin çay davetini kabul eden Kocaman, çocukların mutluluklarına daortak oldu. Tarlalarında çalışan hemşehrilerini de ziyaret eden Kocaman kolaylıklar ve bereketli mahsüller diledi.

KOCAELİ’NİN GÖZ BEBEĞİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme Mahallesi’nde ki incelemelerinin ardından Maşukiye Mahallesi’ne geçti. Esnaf ve hemşehrileri ile çay eşliğinde sohbet eden Belediye Başkanı Kocaman, burada da istek ve talepleri dinledi. Turizm kenti olan Kartepenin her geçen gün daha da kıymetlendiğini belirten Kocaman “Son on yılda yapılan yatırımlarla Kartepemiz turizm alanında ciddi bir mesafe elde etti. Bu dönemde de istişarelerle yapacağımız yatırımlarla Kartepemiz Kocaeli’nin göz bebeği olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1244 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 28.06.2019 14:03:56
 
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme ve Maşukiye Mahallelerinde esnaf ve hemşehrileriyle bir araya geldi.
l Fotoğraflar