1
ENGLISH   | 
HABERLER
BAŞKAN ÜZÜLMEZ 365 GÜN ENGELLİLERİN YANINDA
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İstasyon Mahallesi’nde bulunan Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Üzülmez, rehabilitasyon merkezinde kalan engellilerle yakından ilgilenirken günün anısına hediyeler verdi. Kendilerine gösterilen ilgiye karşılık veren engelliler Başkan Üzülmez’e sevgi gösterisinde bulundu. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle hazırlanan pasta Başkan Üzülmez ve engelliler tarafından kesildi.  

BİR GÜN DEĞİL HERGÜN

Dünya Engelliler Günü münasebetiyle değerlendirme de bulunan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “1992 yılında BM ile 3 Aralık “Uluslararası Engelliler Günü” olarak kabul edilmiş. Kartepe Belediyesi olarak engellilerimizin her zaman yanındayız, yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kartepemizde göreve gelirken, kadın, yaşlı, engelli, genç olmanın farklı olacağının sözünü vermiştik. Belde kültüründen ilçe kültürüne geçen Kartepemizde engellilerimiz her zaman gönül gönüle olduk. Onların sosyal hayatın içerisinde olmaları için birçok etkinlikler düzenlenmektedir. Unutmayalım ki herkes bir engelli adayıdır. Bunun içinde engellilerimize gereken saygı ve sevgiyi göstermeliyiz” şeklinde konuştu.    

Arşiv  l 
Yazdır  l 
88 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 05.12.2018 11:08:04
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi´ni ziyaret etti.
l Fotoğraflar