1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPELİ GÖRME ENGELLİ KEZBAN ANNENİN MUTLULUĞU
Orjinal Resim

KEZBAN ANNE İLK DEFA DOĞUM GÜNÜ KUTLADI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat Birimi, 73 yaşında ki Kezban Uçan’ın hayatında ilk defa doğum gününü kutlamasına vesile oldular.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek alınan projeleri arasında yer alan Alo Evlat Birimi, Kartepeli büyüklerinin yaşama sevinci oluyor. Alo Evlat ekibi tarafından başlatılan hane ziyaretleri kapsamında bu hafta Uzuntarla Mahallesi’nde ikamet eden Kezban Uçan ziyaret edilerek, 73’ncü yaş günü kutlandı.  

İLK DEFA DOĞUM GÜNÜ

On yıl önce ansızın görme yetisini yitiren Kezban Uçan, birçok tedavi yöntemi denediyse de şifasını bulamadı. Çileli ve zor hayatına rağmen yaşama sevincinden hiç birşey kaybetmeyen Kezban anne, hayatında ilk defa 73’ncü yaş gününü Alo Evlat ekibi ile birlikte kutladı. Alo Evlat ekibini evinde misafir eden Kezban annenin mutluluğu her halinden belli oluyordu.

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİ

Alo Evlat ekibi tarafından hastane işlemlerinden, günlük ihtiyaçlarına, ev temizliği ve sıcak yemek hizmetlerinin yanı sıra sosyal aktivitelere kadar Kezban Uçan’ın bütün ihtiyaçları karşılanıyor. Yaşadığı mutluluğu dile getirmekte duygulandığı için zorlanan Kezban anne, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve ekibine yaptıkları hizmetten dolayı teşekkürlerini iletti. 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
241 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 07.11.2018 15:29:09
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez´in ödüllü projesi Alo Evlat Birimi, 73 yaşında ki Kezban Uçan´ın hayatında ilk defa doğum gününü kutlamasına vesile oldular.
l Fotoğraflar