1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısında 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında gerçekleştirildi. Kasım ayı meclis toplantısı 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Başkan Üzülmez “Kartepe Belediyesi olarak yeni parke ihalesi yaptık. İlçe genelinde yapılacak olan çalışma öncesinde planlama yapılmaktadır. En kısa sürede ihtiyaç önceliği olan mahallelerimizden çalışmalar başlayacaktır” dedi. 

SAĞLIK MERKEZİ YAPILACAK

Meclis gündeminde yer alan Uzunbey Mahallesi uygulama imar planı değişimi oy birliği ile kabul edilirken, Dumlupınar Mahallesi Değirmenli Sokak No:27 adresinde bulunan bina, Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanılmak üzere gerekli tamir, tadilat ve yatırımların İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılması amacıyla Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne iki yıl süre ile tahsis edilmesi maddesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na hava edildi.

KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

Maşukiye, Sarımeşe Mahallesi uygulama imar planı değişikliği maddeleri İmar Komisyonu’na, 2019 mali yılı gelir tarife cetveli ve bütçe içi fonksiyonel sınıflandırmanın birinci düzeyleri arasında aktarma yapılması maddeleri Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Meclise sunulan önerge de Suadiye Mahallesi ve Çepni Mahallelerinin, Suadiye Mahallesi olarak değiştirilmesi maddesi gündeme alınarak İmar Komisyonu’na havale edildi.    

Arşiv  l 
Yazdır  l 
300 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 04.11.2018 12:07:01
 
Kartepe Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısında 7 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
l Fotoğraflar