1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPELİ ASİYE AÇIKGÖZ´ÜN İKİNCİ BAHARI
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in vizyon projelerinden olan Alo Evlat Birimi, kurulmasından bu yana ilçe sınırları içerisinde yaşayan büyüklerine ikinci baharlarını yaşatıyor.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, göreve gelmesi sonrasında uygulamaya geçirdiği Alo Evlat Projesi, ödüle layık görülmesinin yanı sıra birçok belediye tarafından da uygulanmaya başlandı. Alo Evlat Birimi tarafından başlatılan hane ziyaretlerinde görevliler Arslanbey Mahallesi’nde yalnız yaşayan 92 yaşındaki Asiye Açıkgöz anneye misafir oldular.

92 YAŞINDA UMRE’YE GİTTİ

Alo Evlat ekibini karşısında gören Asiye Açıkgöz anne büyük mutluluk yaşadı. Alo Evlat Birimi tarafından 7/24 hizmet verilen Asiye Açıkgöz’ün en büyük hayali olan Umre isteği Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in başkanı olduğu kafile ile yerine getirilmişti. Alo Evlat Birimi ziyaretin kutsal topraklara yapılan Umre ziyaretinde yaşadığı mutluluğu gözyaşları içerisinde anlatan Asiye Açıkgöz, halen daha orada yaşadığı duyguları hissettiğini dile getirdi.   

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİ

Alo Evlat ekibi tarafından sıcacık sobada ağır ağır demlenen çay ve hazırlanan kestane eşliğinde eski günleri anlatan Asiye Açıkgöz, kendisine gösterine ilgi ve alakadan dolayı başta Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
171 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 04.11.2018 12:00:28
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez´in vizyon projelerinden olan Alo Evlat Birimi, kurulmasından bu yana ilçe sınırları içerisinde yaşayan büyüklerine ikinci baharlarını yaşatıyor.
l Fotoğraflar