1
ENGLISH   | 
HABERLER
BAŞKAN ÜZÜLMEZ´DEN UZUNÇİFTLİKSPOR´A 10 BİN TL PRİM
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli İkinci Amatör Küme’de şampiyon olan Uzunçiftlikspor’a 10 bin TL’lik prim armağan etti.

SÖZÜNÜ TUTTU

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Birinci Amatör Küme’ye yükselen Uzunçiftlikspor Başkanı Fatih Tanrıverdi ve futbolcuları geçtiğimiz günlerde makamında ağırlamıştı. Başkan Üzülmez, Kulüp Başkanı Tanrıverdi ve futbolcuların şampiyonluk yemeğine katılarak verdiği sözü tuttu ve 10 bin TL’lik primlerini verdi.

UZUNÇİFTLİK HAK ETTİ

İkinci Amatör Küme’de geride bıraktığımız sezon 8 grupta 59 takım kıyasıya mücadele etti. D Grubunda üçüncü olan Uzunçiftlikspor, Yenidoğan Serdarspor, Gültepespor ve finalde Tavşanlıspor'u yenerek Birinci Amatör Küme'ye yükseldi. Uzunçiftlikspor’un bu başarısı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in şampiyonluk primini hak etti.  

ÜZÜLMEZ’DEN PRİM

Uzunçiftlikspor Kulüp Başkanı Fatih Tanrıverdi ve futbolcuların katıldığı şampiyonluk yemeğine iştirak eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 10 bin TL şampiyonluk primi verdi. Programda konuşan Başkan Üzülmez “Spora yaptığımız yatırımlarla ilçemiz altın çağını yaşamaktadır. Takımlarımızın hepsi centilmence liglerinde mücadele ederek başarılı olmuşlardır. Elde edilen bütün başarılar ödüllendirilmektedir. Mütevazi kadrosuyla Uzunçiftlikspor şampiyonluğu yakaladı. Kartepemizde bir çok alanda mücadele eden takımlarımız şampiyon oldu. Bizlerde şampiyon olan takımları ödüllendirelim, prim verelim dedik. Verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Takımlarımız arasında ayrım yapılmadan başarı elde edenlere primlerini vermekteyiz. Söz verdiğimiz 10 bin TL’lik primi Kulüp Başkanı Fatih Tanrıverdi’ye teslim ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Başarılı ve şampiyonluklar daimi olsun inşallah” dedi. 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
350 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 12.09.2018 14:17:25
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli İkinci Amatör Küme´de şampiyon olan Uzunçiftlikspor´a 10 bin TL´lik prim armağan etti.
l Fotoğraflar