1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE KANAL PARK KAFESİ BİTİYOR
Orjinal Resim

Kartepe Kanal Park Projesi kapsamında yapımına başlanan kafenin dış cephesi tamamlandı. Kafenin iç çalışmalarının bitmesi ile birlikte hizmete sunulacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kartepe Belediyesi’nin ortaklaşa hayata geçirdiği Kanal Park Projesi her adımda ilçeye değer katıyor. Başkan Üzülmez’in modern ve cazibe merkezi bir kent imajına uygun projeleri ile kent kültürünü pekiştirmesi amacıyla, yapımına devam edilen Kanal Park Projesi’nde Sekizgen Kafe’nin, kendi alanında farklı bir yeri olacak.   

YENİ YAŞAM ALANLARI

KanalPark Projesi’nde Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından projelendiren kafenin yapımı hızla devam ediyor. Yapılan projelendirme ile KanalPark’ın her noktasında kafeye ulaşma imkanı sağlandı. Çelik konstrüksiyondan yapılan kafenin dış cephesi tamamlanırken, iç dizayn çalışmaları başladı. Kapalı alanı 318 metre kare olan kafenin Engelli ve normal wc teknik oda ile mutfak kafenin dışında 70 metre kare alanda olacak. Yaz aylarında kafenin dışına da masaların kurulmasına imkan sağlanıyor. Sekizgen kafe toplam 388 metre kare alanda hizmet verecek.   

İLÇEMİZE YAKIŞAN YATIRIMLAR

Kanal Park Projesi’ne büyük önem veren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “KanalPark Projemiz ilçemize gerdanlık gibi çok yakışacak. Etap etap çalışmaların tamamlanması ile hemşehrilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kanal Park Projesi içerisinde yer alan kafenin kendi alanında çok farklı bir yeri olacaktır. Kartepemiz genç bir ilçedir. Belde kültüründen kent kültürüne geçişte yapılması gereken yatırımlar en ince ayrıntısına kadar planlı ve sistemli bir şekilde düşünülüp yapılmaktadır” ifadelerini kullandı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
394 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.09.2018 11:39:41
 
Kartepe Kanal Park Projesi kapsamında yapımına başlanan kafenin dış cephesi tamamlandı. Kafenin iç çalışmalarının bitmesi ile birlikte hizmete sunulacak.
l Fotoğraflar