1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE BELEDİYESİ´NDEN SICAK YUVA
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi Rahmiye Mahallesi’nde yaşam mücadelesi veren vatandaşa ve ailesine sıcak yuva sağladı. 

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuruda bulunan Rahmiye Mahallesi’nde yaşam mücadelesi veren vatandaş ve ailesine sıcak yuva sağlandı. Cah’ın başvurusu sonrasında komisyon tarafından Rahmiye Mahallesi’nde inceleme yapıldı. İnceleme sonrasında ailenin zor durumda olduğu tespit edilerek yardım yapılmasına karar verildi.  

GEREKEN YAPILDI

Belediye ekipleri yardım isteyen Kartepeli vatandaş ve ailesinin yaşadığı evde yaptığı inceleme sonrasında yaşamaya müsait olmadığı tespit edildi. Belediye bünyesinde bulunan Sosyal Yardım İşleri, Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından binada yapılan çalışma ile tespit edilen bütün eksiklikler karşılanarak sağlıklı, rahat bir yaşam alanı oluşturulup vatandaşımıza teslim edilmiştir.

ÖRNEK BELEDİYE KARTEPE

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepemizde dar gelirli vatandaşlarımıza elimizden gelen imkanlar dahilinde gereken destek verilmektedir. Belediye bünyemizde oluşturduğumuz komisyon ile gereken inceleme ve araştırma sonrasında destek verilmesi gereken hemşehrilerimiz için gereken yapılmaktadır. Sosyal belediyecilik gönüllere giden köprüleri yapmaktadır. Bu yönde bizlere Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın belediyeciliği yol göstermektedir. Bu yönde gereken her şeyi yapıyoruz. Önemli olan hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğudur” ifadelerini kullandı.  

Arşiv  l 
Yazdır  l 
315 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 31.07.2018 10:01:12
 
Kartepe Belediyesi Rahmiye Mahallesi´nde yaşam mücadelesi veren vatandaşa ve ailesine sıcak yuva sağladı.
l Fotoğraflar