1
ENGLISH   | 
HABERLER
ÜZÜLMEZ´DEN 15 TEMMUZ MESAJI
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Üzülmez mesajında; 15 Temmuz darbe girişimi şehitlerinin ailelerine sabırlar dilerken, 15 Temmuz’un toplumsal bilinçlenmenin miladı olduğunu ve milletimizin o kara geceyi hiç unutmayacağının altını çizdi.

Başkan Üzülmez; Milletimizin en büyük özelliği milli ve manevi duygularına sahip çıkmasıdır. Söz konusu vatanın bekası olunca her şeyi bir kenara bırakıp, bir ve bütün olmayı en iyi bilen milletiz. Bunu 15 Temmuz gecesi ve sonrasında tüm dünyaya ispatladık. Türk milletinin bu duygularını istismar etmeye kimsenin hakkı yoktur. Biz vatanseverler bu yaşananları unutmayacağız, unutturmayacağız. 15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişiminde olduğu gibi daima ülkemize hep birlikte sahip çıkacağız. 249 şehidimizin içerisinde kadınlar, çocuklar, gençler, yaşlılar vardı. Bu millet mevzubahis olan vatan savunması ise her zaman üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmiştir. Allah 249 şehidimizden razı olsun. Onları doğuran analardan Allah razı olsun. Gazilerimizden Allah razı olsun. Onların sayesinde bugün ayaktayız.

13 TEMMUZDA MEVLİD-İ ŞERİF

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez; O gecede, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla tarihimizin en görkemli seferberliklerinden birine milletçe şahitlik ettik. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hamdolsun yeni bir diriliş başlattık.  Fetöcü hainlerin ve işbirlikçilerinin bu ülkeye neler yaptığını asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Kahramanlarımızı, şehitlerimizi, gazilerimizi, onların emanetlerini asla unutmadık, unutmayacağız. 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle 13 Temmuz Cuma Günü saat 12.30’da Meşelik Park’ta şehitlerimizin anısına okutacağımız Mevlid-i Şerif’e tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Vatan uğruna canını hiç düşünmeden feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı, hayırlı ömürler ve ailelerine sabır dilerim.” dedi.

 

Hüseyin Üzülmez

Kartepe Belediye Başkanı

Arşiv  l 
Yazdır  l 
143 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 12.07.2018 16:53:43