1
ENGLISH   | 
HABERLER
KOCAELİ ANNELERİ DERNEĞİ´NDEN ALO EVLAT PROJESİNE TAM NOT
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projelerinden olan Alo Evlat Projesi’ne  Kocaeli Anneleri Derneği’nden tam destek.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve gelmesi sonrasında hayata geçirdiği ve ödül alan Alo Evlat Hattı Projesi kapsamında 7/24 bakımı yapılan Kartepeli büyükleri Anneler Günü münasebetiyle Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Dernek Başkanı Kaya, verilen hizmetten dolayı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ettiler.   

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Kocaeli Anneleri Derneği, Kartepe Belediyesi'nin ödüllü projesi olan Alo Evlat hattı projesi kapsamında yalnız yaşayan anneleri ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. Dernek Başkanı Hande Kaya, yönetim kurulu ve üyelerin eşlik ettiği ziyarete Kartepe Belediyesi ev sahipliği yaptı. Duygusal anların yaşandığı ziyarette, yalnız yaşayan annelere çeşitli hediyeler takdim edilerek sohbet edildi. Kocaeli Anneleri Derneği Başkanı Hande Kaya "Annelerimiz çok kıymetli, onları her gün hatırlamalıyız. Bu önemli günde onların yanında olabilmek anne olan bizler için çok başka bir duygu. Bu proje ile bizleri annelerle buluşturan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'e teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.  

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
191 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 16.05.2018 16:54:50
 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez´in ödüllü projelerinden olan Alo Evlat Projesi?ne  Kocaeli Anneleri Derneği´nden tam destek.
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7