1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE TEPECİK CAMİİ´NİN ŞADIRVANI BİTTİ
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi, Tepecik Camii’nin müştemilat ve şadırvan yapımını tamamladı. Başkan Üzülmez’in katılımlarıyla müştemilat ve şadırvan hizmete sunuldu.

Kartepe İstasyon Mahallesi Karayazı Sokak’ta bulunan Tepecik Camii’nin müştemilat ve şadırvanı düzenlenen törenle hizmete açıldı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Cuma namazı sonrasında yapılan programa AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde konuşan Başkan Üzülmez “Hayatın her alanında hizmet üretip, hemşerilerimizin yaşantısını kolaylaştırırken yarınlar için kalıcı eserler vermeye de gayret ediyoruz. Kalıcı eserler, sadece bugünlere değil, gelecek nesillere de hizmet ederler. Camii merkezli hayat çok önemlidir. Ramazan Ayı başlamadan önce Tepecik Camiimizin müştemilat ve şadırvanını tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.  

Arşiv  l 
Yazdır  l 
118 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 16.05.2018 16:46:12
 
Kartepe Belediyesi, Tepecik Camii´nin müştemilat ve şadırvan yapımını tamamladı. Başkan Üzülmez´in katılımlarıyla müştemilat ve şadırvan hizmete sunuldu.
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7