1
ENGLISH   | 
HABERLER
Üzülmez´den 23 Nisan Mesajı
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Üzülmez mesajında;

“ 23 Nisan bir yönüyle ülkemizin milli egemenliğinin ve bağımsızlık mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biriyken, diğer yandan Türkiye ile birlikte tüm dünya çocuklarının günü olarak kutlanmaktadır. Demokrasinin, milli iradenin, millet egemenliğinin en somut göstergesi olan 23 Nisan’ın bu günün çocuklarımıza armağan edilmesi, Türkiye’nin geleceğine , yarınlarına olan güvenini ve umudunu gösterir.

Türkiye’nin çocukları, gençleri; 2023, 2071 hedeflerimize uzanan yolda  çalışkanlığı, dürüstlüğü, vatan, millet sevgisi ve vizyonları ile ışık tutacaktır. Bizler onlara güveniyoruz ve yüksek beklentiler içindeyiz. Bu sorumluluğun bilincinde ve farkında olarak yetişen çocuklarımız da, devletimizin onlar için sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, atalarından aldığı özgüven ve cesaretle güzel başarılara imza atacaklardır. Bu vesileyle, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 97. kuruluş yıldönümünü, Türkiye ve dünyadaki tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tüm içtenliğimle kutluyor, TBMM'nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, günümüze gelene kadar milli iradeyi temsil etmiş tüm milletvekillerimizi, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle yad ediyorum.”dedi.

Kartepe’de Şenlik Var

Mesajında Kartepe Belediyesi olarak düzenledikleri 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliğini de hatırlatarak bütün Kartepeli ve Kocaelili hemşehrilerini davet ettiğini ifade eden Başkan Üzülmez ;  “22 Nisan Cumartesi Günü Seka Kamp alanında gerçekleştireceğimiz birbirinden güzel süprizlerle ve eğlenceyle dopdolu Çocuk Şenliğimize de tüm çocuklarımızı bekliyorum. 11:00 de başlayacak şenlik, çocuklarımıza gün boyu keyifli ve eğlenceli saatler yaşatacak ” dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
463 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 21.04.2017 17:34:46
 
kartepe belediyesi,kartepe,23 Nisan kutlamaları,23 Nisan,mesajları,Hüseyin Üzülmez
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7