1
ENGLISH   | 
HABERLER
Kartepe´ye Yeni Bir Park Daha
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi’nin ilçe genelinde farklı bölgelerde dinlence ve oyun parklarını artırmaya yönelik çalışmaları aralıksız sürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Uzuntarla Mahallesi’nde mahalle sakinlerini yeni bir park alanına kavuşturmak için çalışıyor.

Güzel havaları en verimli şekilde değerlendiren Kartepe Belediyesi yeni oyun ve dinlence alanlarını ilçe halkının hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Kartepelileri yeni park ve yeşil alanlarla buluşturan  Kartepe Belediye  Başkanı Hüseyin Üzülmez’in  Kartepe’ye kazandırdığı park alanlarına bir yenisi daha eklenecek.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Uzuntarla Mahallesi 335. Sokak üzerinde halkın taleplerine karşılık verecek yeni parkın yapımında önemli mesafe kat etti. Ekipler, yaptıkları park alanında yeşil alan üzerine çocuk oyun grubu, tahterevalli ve salıncak montajlarını tamamladı. Parkın sert zeminleri kapsamında betonlama çalışması da yapan ekipler oyun grubu ve fitness alet alanı yanında futbol sahasını da mahalle sakinlerinin hizmetine en kısa zamanda sunmayı hedefliyor.

Yeşiliyle, doğasıyla bereketlenen  yeni bir Kartepe’yi  çocuklarımıza miras bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz diyen  Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in, “Yeni parklarımızdan biri daha  bahar ayları ile birlikte Uzuntarla Mahallemizde hizmete girecek” dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
494 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 20.03.2017 11:48:27
 
kartepe belediyesi,kartepe belediye başkanı Hüseyin Üzülmez
l Fotoğraflar
 
Yazılım K7